ŞARJÖR RAP TİME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞARJÖR RAP TİME

[[Amatör Rapçilerin Kendini Anlattığı Yer]]

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapDaha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak

YazarMesaj
djmert46
"__нιяѕℓι яαρçι__"
Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Default3
djmert46

Erkek
Lakap : djmert
Takım : Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Fenerbahce
Ruh Hali : Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Cilgin10
Hayvanım : Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak 10balikeu1mf8ap1pk8
İdolüm : Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Rapstar67_fuchs1medium6al

Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak   Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 9:32 pm

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak .. Masiva bırak track bileklerimden.. Rayhanım iske bezemek eLzem Ben sözümden dönmem..
Aynalarımı çatlattım ben darmadığın tuzla buz oldu içim LAkin ucuz atlattım ben Ya sen terazilerce aLtın yüklenmiş gibisin Sen ah sen bir biLsen
keşke bilselerdi Herkesin tek hakkı var . Ömrü aLtın sepeti sanma Sepete konulan
En sonunda ruhsuz bir cesed olur sonunda Beklediğin bi medet olur dünya ölüm üzerinde bir iki anlık misafirdir ömür..Bu neşenin sonudur elbet derin bi baş ağrısı..Kahkahalar bugün senin peki ya bundan sonrası Gün geçer ve dost göçer.. Azdır yandaş sayısı..1 Ocak kışında gözün uzaktan izLer Mayısı..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK..
Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangını söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesi..her daLım çiçeklerim annesi..
Ver bana beni geri kendimden kaldım beri.
içim hasret yeri Küheylan kaLdı bi kemik bir Deri..
Bir nefisle yıllar aldı kavgam..Kulak deldi argom..Yeni bir umut kapına vardı SAGO'm..Nasihatimin yanında hafif kalır domdom..Neden hergece kafan zom ateş barut misali sonun Bomm!..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK.
..Ne yol katetmeliymişim meğer düşümden Yakınlarımda olmak istemedin içten..Feryatıma gizLenDim..Herkesin tek hakkı var hem haLime sorsaLar anlar beni yangın paklar..Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben ırak..Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangını söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)
http://sarjor.eniyiforum.net

Sagopa Kajmer - Yakın ve Uzak
1 sayfadaki 1 sayfası