ŞARJÖR RAP TİME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞARJÖR RAP TİME

[[Amatör Rapçilerin Kendini Anlattığı Yer]]

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapDaha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Rapizm Çağla - Aykırı Stil

YazarMesaj
djmert46
"__нιяѕℓι яαρçι__"
Rapizm Çağla - Aykırı Stil Default3
djmert46

Erkek
Lakap : djmert
Takım : Rapizm Çağla - Aykırı Stil Fenerbahce
Ruh Hali : Rapizm Çağla - Aykırı Stil Cilgin10
Hayvanım : Rapizm Çağla - Aykırı Stil 10balikeu1mf8ap1pk8
İdolüm : Rapizm Çağla - Aykırı Stil Rapstar67_fuchs1medium6al

Rapizm Çağla - Aykırı Stil Empty
MesajKonu: Rapizm Çağla - Aykırı Stil   Rapizm Çağla - Aykırı Stil Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 10:11 pm

desduru çek gene gel bize aramıza giremedi karekedi buralara gelemedi
boş sözleriyle ehhh dinledik yine (?) ehh durdur (?) daha bi yavaş frenine bas doğarsa viraj ortama yalaka ona buna yavşar adı neyse lakabı kaşarrr elimi sıkamaz o kahpesi beyinli kalbide çöplük nedir ki derdi eski sevgilim dostuma yanaşır 1 değil 2 bu şerefine hastır saygısı yoksa diss gelecektir tabi hopti meydan o zaman kişilik belli ikisi cırcır damara bastır reportaşında millete saldır kalitesini asabiyetine yüklemiş hikimete bence namusu vermiş sen kötü dur ben yazarım bu içimi ortama bakıpta bulamadık dengi benden korktuda geriside benden amlamsız bi rap (?) yerden haydi uzakta boyunsa kısa dalga değil bu mesafeyi anla
NAKARAT x2
doğru rap (?) sanki aynı topuğuna sıkıla sıkıla bizimki aykırı sana ağır kaçıyo galiba besteler kliplerde her gün yüzlerce saldırı
kalemime kafi öğretemessin sen bu kafayla yola gelemessin adamı görünce sen çizemessin bu tarz benim bu sözler benim çenenimi kitledi raplerim lan sözlerim doğru bak yokki yalan elalemi kandırıp tahtamı çıkıcan kolay gibi görünürde rap çok kaygan (?) sen ne ayaksın onu bunu bizlere yutturamassın noluyo anlamadım ki burda çekemiyosan bile iftira atma

bi kaç kere söylemiştim işim gücüm yok sizinle kalbinizde pislik varsa bana bulaşma ilerle bilmem altmış kaç buçuk ona buna sallayınca beynin sanki çok donuk bilmem neyleri aldığında

NAKARAT X2
http://sarjor.eniyiforum.net

Rapizm Çağla - Aykırı Stil
1 sayfadaki 1 sayfası