ŞARJÖR RAP TİME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞARJÖR RAP TİME

[[Amatör Rapçilerin Kendini Anlattığı Yer]]

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapDaha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

SirMc - 6 Patlar

YazarMesaj
djmert46
"__нιяѕℓι яαρçι__"
SirMc - 6 Patlar Default3
djmert46

Erkek
Lakap : djmert
Takım : SirMc - 6 Patlar Fenerbahce
Ruh Hali : SirMc - 6 Patlar Cilgin10
Hayvanım : SirMc - 6 Patlar 10balikeu1mf8ap1pk8
İdolüm : SirMc - 6 Patlar Rapstar67_fuchs1medium6al

SirMc - 6 Patlar Empty
MesajKonu: SirMc - 6 Patlar   SirMc - 6 Patlar Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 9:49 pm

ben yokkene kuyumu kazdılar,uç ay yoktum bna kin kustular,SıRMc yok oldu dedi kancıklar,piyasadan silindi dedi yavşaklar,al 6patlar sana hediye!nazar degmesin filmde kevaşe,eskisi gbi geri geldim işte,çok alıştınız heray albüme,bni karalamak için çok ugraştınız,biliorum bunu başaramayacaksınız.delikanlı olup suratıma bakınız,yapacagım mcyi suratıma atınız,sende yürek yok,bn memlekette alın terimle kazandım akçe.ama buna saygı duymadınmı bni sen kötüle yeterki ikile.senbikolpasın-sen bikopyasın sen insan dil köpek olamazsın!al bunada bak işte ortamım tek bi parçayla ile senide katlarım,geç krşıma açık kartlarım.tek hamlede-tek hamlede-tek sözlede-tek celsede 6patlarım!bna tavır alsan kaçyazar ibne sni takan varmı yüzüme bak söyle,izmirde sizi aceba km tanıyor,kendikendine gelin güvey oluyor,haddini aşan varsa bna baksın ibret alıp kafasını bna taksın.albümümü indirip hadi açık arasın,kelimeleri seçip bna diss yapsın.başka bildiniz yokki sizi sirmc size düşman olamaz be.sizi sewindiremem pirim yok ailene..
http://sarjor.eniyiforum.net

SirMc - 6 Patlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SirMc - Karmaşık Duygular ft. Eda
» SirMc - Yüreğim Ağlar
» SirMc - Yüzüm Gülmüyor
» SirMc - Kendimi Kaybettim - Ft. isGal